Materjalid

⊕ KLA uuring põhipakett – 40€

⊕ KLA uuring põhipakett ja lisaanalüüs (NCD Insight või Profile Plus) – 70€

Vaata KLA uuringu tutvustust siit.  Esmakordse uuringu tegijale kogudusele tasuta kaasa raamat “Koguduse loomulik kasv”.
Korduvuuringu tegijale kogudusele tasuta kaasa võrdlused eelmiste uuringutega.

⊕ Uuringu läbiviimine kohapeal, KLA nõustamine – hind kokkuleppel.

⊕ KLA ankeetide pakk – 30 köidetud paberankeeti + pastoriankeet – 30€

⊕ “Koguduse loomulik kasv” – 10€

KLA raamat kaas_small

(Logos, 2002, 128 lk, ISBN 9985-9360-9-4)

Raamat on huvitav materjal kõikidele, kes on huvitatud koguduse heast tervisest ja kasvust. Pastorid ja koguduse juhid, kes soovivad rakendada koguduse loomuliku kasvu meetodeid ning viia oma koguduses läbi KLA uuringu, peaksid selle raamatu kindlasti hankima ja läbi töötama.

Raamatus antakse põhjalik ülevaade kaheksast kvaliteediomadusest, miinimumfaktorile keskendusmise printsiibist, biootilistest põhimõtetest, paradigma muutusest koguduse kasvu käsitlemisel ning kümme praktilist sammu, millega asuda koguduse loomuliku kasvu rajale.

 

 

 

⊕ “Koguduse loomuliku arengu ABC” – 2€ (tellides 10 tk – kokku 10€)

KLA brosyyr kaas_small(Eesti EKB Liit, 2001, 30 lk, ISBN 978-9949-21-780-9)

See lühike trükis võtab kõikidele arusaadavalt kokku  koguduse loomuliku arengu põhimõtted ning selle läbilugemiseks ei kulu üle tunni aja.

Väga soovitav on, et selle loeksid läbi kõik, kes KLA uuringu küsimustikule vastama hakkavad – see aitab neil mõista, miks uuringus küsitakse seda, mida seal küsitakse ja kuidas uuringu küsimused ja vastused on koguduse kvaliteediomadustega seotud.

Pikemalt selgitatakse lahti 8 kvaliteediomadust – seepärast on raamatukesest kasu ka uuringu järel, kui kogudus otsustab oma miinimumfaktoriga tegelema hakata.

 

⊕ “Koguduse loomulik kasvu käsiraamat” – 10€

kla_kasiraamat_kaas

(Eesti EKB Koguduste Liidu Misjonifond, 2005, 233 lk, ISBN 9949-13-255-X)

Seda raamatut nimetatakse ka KLA rakendusjuhendiks – kuidas siis tegelikult panna KLA küsituse, leitud miinimufaktori ja KLA põhimõtetega oma kogudus arenema ka kasvama.

Raamatus räägitakse oma koguduse profiili tõlgendamisest, iga kvaliteediomaduse on juhend ja isegi otse koguduses rakendatav arenguprogramm, kuidas parandada miinimumfaktorit. Lisaks on raamatus ka biootilise mõtlemise õppeprogramm.

Raamatu lisades on paljundatavad töölehed, mida saab koguduse koolitusprogrammides kohe kasutada.

 

 

Uuringute ja raamatute tellimine e-posti teel kla@kla.ee  või telefoni teel +37256465384.
Raamatud ja materjalid saadetakse Omniva pakiautomaati, lisandub pakkimise- ja saatekulu vastavalt Omniva hinnakirjale (Eesti piires ca 4-5 €/saadetis).
Tellimiskirjas näidata ära, kellele teha arve ning nimi ja mobiiltelefoni number, kellele adresseerida pakk (paki teavituse saadab Omniva SMS-ga). Pärast arve tasumist saadetakse materjalid/raamatud posti teel ning uuringu juhised/materjalid e-posti teel.

Comments are closed.